Ekonomi ve

 

Yüksek Performans için...

 

SAFF Fren

    SAFF Avrupa'da üretilen fren balatalarına eşdeğer olarak ağır vasıta araç grubunda yüksek kalite ‘de konforlu ve ekonomik fren performansı sunması için yurdumuzda üretilen tam uyumlu fren balata markasıdır.

    SAFF Fren Balataları piyasa gereksinimi olarak tespit edilmiş bir üründür. Yerli üretim fren balatalarında, üretim maliyetlerinin yükselmesinden dolayı kullanılmayan, Avrupa'da satışı gerçekleşen ve yüksek kalitede olan, özel formüllü hammadde ithal edilerek ve yurdumuzdaki ağır vasıta çalışma kriterleri gözönünde bulundurularak, TS EN İSO 9001:2000 kalite yönetim  belgelerine sahip  üretici firmaların üretim tesislerinde Orsan Otomotiv için özel olarak üretilmektedir. 
SAFF Fren Balataları en son teknolojiye uygun biçimde ürün performansını arttırmak için geliştirilen bütün yenilikleri ürün özelliği olarak bünyesinde bulundurmaktadır.

   Ağır vasıta (Kamyon-Tır-Otobüs ve Dorse) grubu araçlar için Truck SAFF markası ile disk balata ve kampana çakma balata çeşitleri üretilmektedir.

   SAFF marka disk ve kampana, fren balatalarının tüm satışı, satış sonrası garanti hakları ORSAN OTOMOTİV tarafından sağlanmaktadır.
 
   SAFF Fren Balataları Hizmet ve Kalite Anlayışına Uygun Bir Üründür,
Ekonomi ve Yüksek Performans Sağlar...